7 יעדי גלישה מובילים בעולם לנוודים דיגיטליים

פרק א' בסדרת הכתבות שלנו על אטרקציות לנוודים דיגיטליים.

חובבי ספורט ואקסטרים? קבלו 7 יעדי גלישה פופולריים לגלישת גלים לנווד הדיגיטלי. פרק א' בסדרת הכתבות שלנו על אטרקציות לנוודים דיגיטליים. מוכנים לגלוש מסביב לעולם? אנחנו מתחילים.

אם יצא לכם כבר לקחת את גלשן הגלים שלכם אל החוף המקומי, להיכנס למים ולתפוס את הגל הראשון שאתם רואים, נראה שכבר עברתם כברת דרך מהגלשן הקטן ועד גלשני הפאן המקצועיים. כנווד דיגיטלי, הדברים העיקריים שחשוב לנו להתמקד בהם, הם טיולים והרבה הנאה מסביב לעולם.

יעדי גלישה מומלצים לנוודים
יעדי גלישה מומלצים לנוודים

יעדי גלישה לנוודים דיגיטליים מסביב לעולם

אם אתם מחפשים אטרקציות לנוודים דיגיטליים בתחום הספורט והאקסטרים וכבר נמאס לכם לצאת לאותם החופים שכבר חרשתם בהם את הגלים שוב ושוב, עשרות ומאוד פעמים, הגיע הזמן שתכירו את היעדים הפופולריים ביותר בעולם שנבחרו על ידי הנוודים הדיגיטליים לגלישת גלים. אז בלי יותר מדי דיבורים מיותרים, בואו נצא לדרך.

היעד הראשון לגלישת גלים: לימה, עיר בירת פרו

לימה נחשבת לעיר הגדולה ביותר בפרו. העיר כולה ממוקמת על חוף האוקיינוס השקט ולה נוף עוצר נשימה ומרהיב ביופיו. מזג האוויר נח ולח ומתאים במיוחד לנוודים דיגיטליים שנהנים לטייל בפרו, ולקום בשעות הבוקר לגלישת גלים. כך הם נהנים לפתוח את היום, מלאים באנרגיה, מרץ ואדרנלין.

מתי כדאי לגלוש?

החל מחודש דצמבר ועד אפריל

נתונים יבשים וגם קצת רטובים על גלישת הגלים באוקיינוס השקט:

גלישת הגלים בתקופת הקיץ עומדת על כ-25 מעלות צלזיוס ובחורף 15-11 מעלות צלזיוס.

לימה, פרו
לימה, פרו – יעדי גלישה לנוודים

היעד השני לגלישת גלים: אריסרה, פורטוגל

רצועת החוף בפורטוגל תפסה מקום של כבוד בעיני הנוודים הדיגיטליים שנהנים מגלישת גלים. תנאי הגלישה באריסרה הם האופטימליים ביותר עבור הנוודים הגולשים במשך כל ימות השנה.

הנוודים הדיגיטליים יכולים להגיע לגלוש באופן עצמאי או דרך עם קבוצה מאורגנת שבחרה לצאת לטיול גלישה מאורגן מישראל לפורטוגל.

אריסרה נחשבת לאחת מהעיירות המובילות במדינה, הודות ל-18 המיקומים האידיאליים לגלישה המפוזרים לאורך רצועת החוף באורך של 8 קילומטר

מתי כדאי לגלוש?

מחודש אפריל ועד נובמבר הטמפרטורה הממוצעת היא 17 מעלות צלזיוס.

בתקופת החורף, הטמפרטורה תרד ל-14 מעלות צלזיוס, על כן תצטרכו להצטייד בחליפות גלישה עבות יותר (4-3 מ"מ)

אריסרה, פורטוגל
אריסרה, פורטוגל – תנאי הגלישה האופטימליים לנווד הדיגיטלי

היעד השלישי לגלישת גלים: ביירון ביי, עיירת חוף באוסטרליה (בחירת הנוודים)

אוסטרליה נחשבת לאחת המדינות היפות ביותר ומציעה חופים מרהיבים וגלים גבוהים במיוחד. יש נוודים שיקראו למקום זה "גן עדן לגלישת גלים". ביירון ביי התפרסמה בעיקר בזכות חופי הגלישה המגוונים. כל נווד באשר הוא, יוכל לבחור את סוגי הגלים המתאימים לו, החל מגלי מסירה ועד גלי ענק המתאימים לגולשי גלים מקצועיים בלבד. המים הקרים ישמרו על טמפרטורה ממוצעת של 20-17 מעלות צלזיוס לאורך כל ימות השנה.

העיירה ביירון ביי מציעה קורסים לגלישת גלים לכל הרמות (מתחילים עד מתקדמים).

נוודים דיגיטליים? רוצים לעבוד ולטייל בעולם? בעקבות הסכם השלום שנערך עם איחוד האמירויות, עכשיו זה הזמן ללמוד עוד על פתיחת עסק בדובאי

 

ביירון ביי, אוסטרליה
ביירון ביי, עיירת חוף באוסטרליה

היעד הרביעי לגלישת גלים: עיירת הגולשים טגזוט, מרוקו (הנקודה המושלמת לגולשים)

כפר טגזוט הממוקם במרוקו מציע מגוון רחב של צוקים ומפרצים, לצד הגלים עצמם המגיעים מכל הסוגים ומכל הגדלים. גולשי הגלים מספרים כי הצליחו במספר רב של פעמים למצוא את האנקור פוינט המושלם.

מתי כדאי לגלוש?

מחודש נובמבר ועד מרץ.

טגזוט, מרוקו
טגזוט מרוקו – הנקודה המושלמת לגולשים

היעד החמישי לגלישת גלים: קייפטאון, עיר בירת דרום אפריקה

קייפטאון נחשבת למוקד עלייה לרגל של נוודים דיגיטליים מכל רחבי העולם שנהנים מתנאי גלישה בקנה מידה אחר ובלתי רגיל. הרוחות החזקות והבלתי פוסקות לצד הגדלים האידיאליים לגלישת גליים וקייט, הופכים את קייפטאון לאחד המקומות המועדפים על גולשי הגלים.

מתי כדאי לגלוש?

מחודש נובמבר ועד מרץ.

קייפטאון, דרום אפריקה
קייפטאון, דרום אפריקה – מוקד עלייה לרגל לנוודים דיגיטליים

היעד השישי לגלישת גלים: מונטניטה, אקוודור

מונטניטה ממוקמת על חוף האוקיינוס השקט ונחשבת כיעד גלישה עיקרי בעבור הנוודים והתיירים בדרום אקוודור. הנוודים שמרבים לגלוש במונטניטה מעידים על גלים מצוינים ומוקדי צלילה מהנים במיוחד.

מתי כדאי לגלוש?

מחודש דצמבר ועד אפריל.

מונטניטה, אקוודור
מונטניטה, אקוודור – הגלים מצוינים במיוחד

היעד השביעי לגלישת גלים: שירגאו, פיליפינים (מתאים לגולשים מתחילים ומתקדמים)

שירגאו מציע מבחר אתרי גלישה שכל נווד דיגיטלי חייב להכיר. הנוודים נוהגים לשהות במחנה ייעודי לגולשים, לפגוש ולהכיר אנשים חדשים. המחנה המומלץ לנוודים בשיארגאו הוא ריזורט איכותי מאוד ושקט (מתאים לנוודים, כבר אמרנו?) כשתגיעו לשם חפשו את Kermit Surf Resort.

שירגאו, פיליפינים
שירגאו, פיליפינים – לגולשים מתחילים ומתקדמים

מחפשים את יעדי הגלישה המובילים בעולם? כאן תוכלו למצוא טיולי גלישה במחירים משתלמים לנוודים